Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC RPS720 redundantes Netzteil

DELL EMC RPS720 redundantes Netzteil

Prekių nuotraukos
naudojamos kaip iliustracijos

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
03.07.2018

2 252 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 450-ADEZ
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
RPS720 externes redundantes Netzel (für N15xx, N20xx, PC55xx, PC70xx non-PoE-Modelle) für bis zu vier Switche

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC RPS720 redundantes Netzteil

TOP

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 1 906 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOP
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 174 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABHB
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 761 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOU
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 353 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOR
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL SFP+ 10G BASE-LRM 1310NM 1 342 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-11196
Turimas kiekis: 06.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF 688 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOO
Turimas kiekis: 24.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 276 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNX1026_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 627 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 1 130 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 534 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNN15002_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija