Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX

Turimas kiekis: 26.09.2018 pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

366 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 407-BBOR
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm, Multimode Fibre, 550m Reichweite (OM2)

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija