Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Digitus Professional DIGITUS LWL Kupplung LC -> LC Multimode Keramik aqua 50 LTL

Gamintojo kodas: Digitus Professional DN-96009-1
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS LC / LC Kupplung, Multimode

DIGITUS LC / LC Kupplung, Multimode

Prekių nuotraukos
naudojamos kaip iliustracijos

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
13.09.2018

50 LTL

Gamintojas: DIGITUS
Gamintojo kodas: DN-96009-1
EAN:
  • 4016032335917
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
LC / LC/Duplex/Multimode/Zirkonia Keramik Hülse/Kunststoffgehäuse/Türkis

Nėra papildomų prekių, skirtų DIGITUS LC / LC Kupplung, Multimode

TOP

DIGITUS Kontroler FIREWIRE 800, PCI EXPRESS ADD-ON CARD IEEE 1394b 158 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DS-30203-2
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

DIGITUS Netzanschlusskabel, EU 1.8M 53 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS AK-440116-018-S
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS 8-fach Steckdosenleiste, Alu 131 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DN-95401
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS TABLET PC CHARGER 49 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DA-11003
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS 10-fach Steckdosenleiste, Alu 167 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DN-95404
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Assmann/Digitus Digitus CAT 7 S-FTP Twisted Pair Kabel 2 030 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DK-1741-VH-D-5
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS Netzanschlusskabel,Schuko,5m 67 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS AK-440100-050-S
Turimas kiekis: 20.09.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS Gender Changer, Metallgehäuse 49 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS AK-610511-000-I
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS PoE Energieversorger, 802.3af 120 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DN-95102
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DIGITUS 7-fach Steckdosenleiste, Alu 155 LTL

Gamintojo kodas: DIGITUS DN-95402
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija