Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC

Prekių nuotraukos
naudojamos kaip iliustracijos

Turimas kiekis: 5+ pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

77 LTL

Gamintojas: Mcab
Gamintojo kodas: 7000821
EAN:
  • 4016032112495
Garantija: 24 mėnesiai


Aprašymas
m-cab.de — LWL Patchkabel — SC/SC Multimode OM2 — 50/125 — Duplex Jumper — Stecker mit Keramik Ferrulen — Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — halogenfreies Kabel — Länge 2M

Nėra papildomų prekių, skirtų Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija