Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

StarTech.com QSFP-40G-ESR4 COMP

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
18.11.2019

1 206 LTL

Gamintojas: StarTech.com
Gamintojo kodas: QSFP40GESR4E
EAN:
  • 65030884242
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
StarTech.com QSFP40GESR4E Transceiver Modul (QSFP Module, 40GBase-SR4 Juniper kompatibel, Glasfaser, 850nm, MPO Multimode mit DDM)

Nėra papildomų prekių, skirtų StarTech.com QSFP-40G-ESR4 COMP

TOP

StarTech.com 10/100 VDSL2, 10/100Base-T(X), IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 50/60, 0 - 50, 0 - 70, 10 - 90 1 462 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com 110VDSLEXTEU
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com Low Profile Native PCI Express Serial Card w/ 16950, PCIe, Serial, RS-232, CE, FCC, Microsoft WHQL, 0.46, OXPCIe952 243 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com PEX1S952LP
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com 35FCREADBK3, 3.5, USB 2.0, 0 - 70, -40 - 125, 15 - 85, Black 116 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com 35FCREADBK3
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com USB32DVIEH, Black, 0 - 50, -10 - 75 326 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com USB32DVIEH
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com 4-Port PCI-E Serial Card, PCIe, 4x DB 9-pin Serial M, 1x LP4 M, Green, CE, FCC, WHQL, -20 - 85, 5 - 85 405 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com PEX4S952LP
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com ETCHS2UPSU, 110 - 240, 1.2, Active, Grey, 0 - 60, -10 - 70 1 521 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com ETCHS2UPSU
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com PCI2S232485I, PCI, Serial, RS-232/422/485, 0 - 55, -20 - 85, 5 - 95 601 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com PCI2S232485I
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com PEX2S1P553B, PCIe, Parallel, Serial, Half-height (low-profile), Black, Silver, 0 - 70, -40 - 150 199 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com PEX2S1P553B
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com USB 3.0 Multi-Card Reader 208 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com 35FCREADBU3
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

StarTech.com HOOK-AND-LOOP FASTENER 15M 114 LTL

Gamintojo kodas: StarTech.com HKLP50
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija