Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

StarTech.com SFP-10G-U/SR COMP

Turimas kiekis: 15.11.2019 pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

630 LTL

Gamintojas: StarTech.com
Gamintojo kodas: SFP10GUSREMS
EAN:
  • 65030883108
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
StarTech.com SFP10GUSREMS Transceiver Modul (SFP+ Module, 10GBase-SR Dell EMC kompatibel, Glasfaser, 850nm, LC Multimode mit DDM)

Nėra papildomų prekių, skirtų StarTech.com SFP-10G-U/SR COMP


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija