Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

StarTech.com 10GBASE-SR MSA COMPLIANT SFP+

Turimas kiekis: 15.11.2019 pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

274 LTL

Nauja prekė   Nauja prekė
Gamintojas: StarTech.com
Gamintojo kodas: SFP-10GBASE-SR-ST
EAN:
  • 65030886543
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
StarTech.com SFP-10GBASE-SR-ST Transceiver Modul (SFP+ Module, 10GBase-SR Cisco kompatibel, Glasfaser, 850nm, LC Multimode mit DDM)

Nėra papildomų prekių, skirtų StarTech.com 10GBASE-SR MSA COMPLIANT SFP+


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija