Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

StarTech.com 44W4408 COMPATIBLE

Turimas kiekis: 15.11.2019 pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

261 LTL

Gamintojas: StarTech.com
Gamintojo kodas: 44W4408-ST
EAN:
  • 65030885515
Garantija: 24 mėnesiai


Aprašymas
StarTech.com 44W4408-ST Transceiver Modul (SFP+ Module, 10GBase-SR Brocade kompatibel, Glasfaser, 850nm, LC Multimode mit DDM)

Nėra papildomų prekių, skirtų StarTech.com 44W4408 COMPATIBLE


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija