Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Extreme Networks 10GBASE-SR SFP+ OPTIC LC300M

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
20.06.2019

2 886 LTL

Gamintojas: Extreme Networks
Gamintojo kodas: 10G-SFP-SR
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
MMF

Nėra papildomų prekių, skirtų Extreme Networks 10GBASE-SR SFP+ OPTIC LC300M

TOP

Extreme Networks RFS4000 WIRED-WIRELESS ROUTE 4 081 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks RFS-4010-00010-WR
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks AP-7632 WING ACCESS POINT 1 643 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks 37112
Turimas kiekis: 02.10.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks AP-7562 DUAL ACCESS POINT 5 019 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks AP-7562-67040-1-WR
Turimas kiekis: 11.10.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks AP-7622 ACCESS POINT 1 568 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks AP-7622-68B30-1-WR
Turimas kiekis: 25.09.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks AP-7562 ACCESS POINT OUTDOOR 5 640 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks AP-7562-670042-1-WR
Turimas kiekis: 30.09.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks WING TS-0524 11 580 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks TS-0524-WR
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks X440-G2-24P-10GE4 9 547 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks 16533
Turimas kiekis: 01.10.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks PWR CORD10ACEI 23-16/VIIC13 113 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks 10038
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks PWR CORD10AAS3112C13RA 113 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks 10046
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Extreme Networks 220-48P-10GE4 9 247 LTL

Gamintojo kodas: Extreme Networks 16565
Turimas kiekis: 30.09.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija