Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP JL386A HPE OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
18.03.2019

2 700 LTL

Gamintojo kodas: JL386A
EAN:
  • 190017138503
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų Hewlett & Packard Enterprise Switch HP JL386A HPE OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W

TOP

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9979A HPE 1820-8G Switch 368 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9979A
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9980A HPE OfficeConnect 1820-24G 627 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9980A
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9773A ARUBA 2530-24G-PoE+ 2 833 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9773A
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9731A ARUBA 2920 2-Port 10GbE SFP+ Module 1 178 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9731A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9774A ARUBA 2530-8G-PoE+ Switch 1 310 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9774A
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP JL381A HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP Switch 679 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise JL381A
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J9150D ARUBA 10G SFP+ LC SR MMF Transceiver 1 074 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J9150D
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP JW046A AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit 122 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise JW046A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J4858D HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m Transceiver 280 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J4858D
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett & Packard Enterprise Switch HP J4859D HPE Aruba 1G SFP LC LX 10KM SMF Transceiver 562 LTL

Gamintojo kodas: Hewlett & Packard Enterprise J4859D
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija