Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

EFB Duplex Jumper LC-LC 50/125,OM4,LSZH, violett,1.2mm,10m

Turimas kiekis: 10+ pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

112 LTL

Gamintojas: EFB
Gamintojo kodas: O0319.10-1.2
EAN:
  • 4049759169442
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų EFB Duplex Jumper LC-LC 50/125,OM4,LSZH, violett,1.2mm,10m


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija