Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF

Turimas kiekis: 5+ pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

701 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 407-BBOO
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
Transceiver SFP 1000BASE-LX 1310nm, Single Mode Fibre, 10km Reichweite

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija