Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
14.05.2019

701 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 407-BBOO
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
Transceiver SFP 1000BASE-LX 1310nm, Single Mode Fibre, 10km Reichweite

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF

TOP

DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 179 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABHB
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 1 987 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOP
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 761 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOU
Turimas kiekis: 07.06.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 366 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOR
Turimas kiekis: 23.05.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 278 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNX1026_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 633 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 1 142 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 539 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNN15002_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC 1Y NBD TO 5Y PS NBD 922 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC PET130_3815
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC INTEL X550 DUAL PORT 10G BASE- 1 908 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 540-BBRK
Turimas kiekis: 07.06.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija