Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

INTELLINET LWL Anschlusskabel LC/SC 3M Multimode OM1 orange

Turimas kiekis: 10+ pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

73 LTL

Gamintojas: INTELLINET
Gamintojo kodas: 471275
EAN:
  • 766623471275
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų INTELLINET LWL Anschlusskabel LC/SC 3M Multimode OM1 orange


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija