Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Qoltec Optic patchcord LC/UPC -LC/UPC MM 50/125 OM2 5

Qoltec Optic patchcord LC/UPC -LC/UPC MM...

Prekių nuotraukos
naudojamos kaip iliustracijos

Turimas kiekis: 4 pcs
Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

 

Pristatymas

63 LTL

Gamintojas: Qoltec
Gamintojo kodas: 54025
EAN:
  • 5901878540252
Garantija: 24 mėnesiai


Matmenys Cable diameter: 3.0 mm
Type Cable
Spalva Orange
Kabelio ilgis 5
Other features - Easy installation and maintenance fiber, high speed data transmission- LSZH - Outside fireproof
Usage Fiber
Transmission Duplex
Fiber type Multi-mode
Connectors #1 LC
Connectors #2 LC
Bending radius (min) 125

Nėra papildomų prekių, skirtų Qoltec Optic patchcord LC/UPC -LC/UPC MM 50/125 OM2 5


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija