Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

INTELLINET LWL Adapter SC/SC Singlemode simplex blau

Turimas kiekis: 10+ pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

48 LTL

Gamintojas: INTELLINET
Gamintojo kodas: 760607
EAN:
  • 766623760607
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų INTELLINET LWL Adapter SC/SC Singlemode simplex blau


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija