Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

INTELLINET LWL Adapter LC/APC Singlemode duplex grün

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
19.08.2019

48 LTL

Gamintojas: INTELLINET
Gamintojo kodas: 760560
EAN:
  • 766623760560
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų INTELLINET LWL Adapter LC/APC Singlemode duplex grün

TOP

INTELLINET KVM Switch PS2+Combo USB 8-Port Rackmount sw 924 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 506441
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

INTELLINET 19" Steckdosenleiste 48,3cm 8fach nur Schuko 130 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 207157
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

INTELLINET 8-port USB / PS2 KVM switch with LCD console 3 581 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 506540
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Punch Down Tool LSA+KRONE 58 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 504485
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Plug RJ45 8P/8C UTP Cat .5e/linka 100pcs 83 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 502375
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Adapter/connector RJ45 8/8, 10pcs 61 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 504225
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Block connector Cat.5e for FTP cable 59 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 512114
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Surface mount box Cat.5 e 2xRJ45 UTP, White 63 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 408301
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Housing surface-mounted socket Keystone 2 ports 46 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 162852
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

INTELLINET Kaltgerätebuchse 24fach C13+C19 PDU vert. Montage 203 LTL

Gamintojo kodas: INTELLINET 163675
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija