Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

INTELLINET LWL Adapter LC/APC Singlemode duplex grün

Turimas kiekis: 1 pcs
Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Pristatymas

47 LTL

Gamintojas: INTELLINET
Gamintojo kodas: 760560
EAN:
  • 766623760560
Garantija: 12 mėnesiai



Nėra papildomų prekių, skirtų INTELLINET LWL Adapter LC/APC Singlemode duplex grün


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija