Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC 1YR PS NBD TO 5YR PSP NBD

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
09.05.2018

4 098 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 890-23780
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
1Yr PS NBD to 5Yr PSP NBD Service Upgrade for Dell Networking N3048

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC 1YR PS NBD TO 5YR PSP NBD

TOP

DELL EMC RPS720 redundantes Netzteil 2 252 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 450-ADEZ
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 1 894 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOP
Turimas kiekis: 20.06.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 152 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABHB
Turimas kiekis: 27.06.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 761 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOU
Turimas kiekis: 21.06.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 353 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOR
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL NETWORKING SFP+ MODULE 955 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 409-BBCZ
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL NETWORKING 2X10GBASE-T 1 159 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 409-BBCV
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF 686 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOO
Turimas kiekis: 28.06.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 276 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNX1026_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC 3Y PS NBD TO 5Y PSP NBD 5 624 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC PET6XX_4335
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija