Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC 1YR PS NBD TO 1YR PS 4HR MC

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
09.05.2018

3 646 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 890-25323
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
1Yr PS NBD to 1Yr PS 4Hr MC Service Upgrade for Dell Networking S6000-ON

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC 1YR PS NBD TO 1YR PS 4HR MC

TOP

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 1 987 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOP
Turimas kiekis: 01.10.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 179 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABHB
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 761 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOU
Turimas kiekis: 27.09.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 366 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOR
Turimas kiekis: 26.09.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF 701 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOO
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 276 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNX1026_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 627 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 1 130 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNNX40XX_53L5
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 534 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC DNN15002_53L3
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC SFP+ 10GB SHORT RANGE OPT.TRAN 242 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBRM
Turimas kiekis: 01.10.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija