Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

DELL EMC LLW TO 3YR PS 4HR MC

Jūs dominančios prekės šiuo metu neturime sandėlyje.

Galutinė kaina
14.09.2017

6 288 LTL

Gamintojas: DELL EMC
Gamintojo kodas: 890-23826
Garantija: 12 mėnesiai


Aprašymas
LLW to 3Yr PS 4Hr MC Service Upgrade for Dell Networking N4032

Nėra papildomų prekių, skirtų DELL EMC LLW TO 3YR PS 4HR MC

TOP

DELL EMC DELL SFP+ 10GbE SR, SFP+, SR 1 406 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-10942
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC RPS720 redundantes Netzteil 1 643 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 450-ADEZ
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC MPS1000 externes Netzteil 1 643 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 450-ADFC
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 3 276 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOP
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC 10GBE SFP+ DAC 1M 363 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABBM
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 311 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-ABHB
Turimas kiekis: 27.10.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 1 365 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOU
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 541 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 407-BBOR
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL NETWORKING 200W PSU 695 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 450-ABKD
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

DELL EMC DELL NETWORKING CABLE SFP+ 282 LTL

Gamintojo kodas: DELL EMC 470-AAVH
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos


Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija