Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Undefined


Tinklo įrenginiai Undefined (31)

HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 1 043 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9151A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

HPE OfficeConnect 1820-24G Switch 526 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9980A#ABB
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

HP 3800, 0.5, Black 806 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9578A
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP 2530-24G-PoE+ BladeSystem, 28, 24, 28, 10/100/1000 Mbps, SFP, LLDP, SNMP, LLDP-MED, SNMPv1/v2c/v3, Black, 19U 2 203 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9773A#ABB
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

HP 2530-24G BladeSystem, Unmanaged, 28, 24, 28, 10/100/1000 Mbps, SFP, LLDP, SNMP, LLDP-MED, SNMPv1/v2c/v3 1 555 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9776A#ABB
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

HP 2920 0.5m, 0.5 280 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9734A
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP 2920-24G-POE+, L3, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, 95.2, Grey 4 251 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9727A#ABB
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

HP 2920 2-port Stack, HP 2920, 68.3 x 205 x 28.7 1 481 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9733A
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP 2920 1.0m 366 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9735A
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HPE ARUBA 2530-24 Switch J9782A - Limited Lifetime Warranty 1 102 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9782A
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

Kiti serveriai Undefined (7)

HPE HP BLc7000 Enclosure HP Single Active Cool Fan Option Kit BladeSystem c-Class Cooling Fans 679 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 412140-B21
Turimas kiekis: 29.11.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9000 and 10000 Rack Ballast Kit Ballast Kit 1 362 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 120672-B21
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP BW932A, 21.77 535 LTL

Gamintojo kodas: Undefined BW932A
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP 331T, Wired, PCI-E, Ethernet, Broadcom BCM5719, 10/100/1000BaseT(X), 10, 100, 1000 498 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 647594-B21
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP 1U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit 175 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 734811-B21
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP Air Flow Optimization Kit 256 LTL

Gamintojo kodas: Undefined BW930A
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Wired, PCI-E, Ethernet, 10, 100, 1000, 10000, IEEE 802.1Q 1 494 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 665249-B21
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kabeliai Undefined (4)

HP 407339-B21 External SAS Cable, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088 339 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 407339-B21
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HP AE470A External SAS Cable, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088, 450 g 324 LTL

Gamintojo kodas: Undefined AE470A
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett Packard Enterprise HP 2.0M EXTERNAL MINI 256 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 716191-B21
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Hewlett Packard Enterprise EXT 2.0M MINISAS HD 264 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 716197-B21
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuterinės programos Undefined (3)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE VMw vSphere Ess 3yr E-LTU 2 882 LTL

Gamintojo kodas: Undefined BD707AAE
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ILO ADVANCED PACK 1 092 LTL

Gamintojo kodas: Undefined E6U64ABE
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP ONEVIEW INCL 3YR 2 397 LTL

Gamintojo kodas: Undefined E5Y35AAE
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

lk Undefined (2)

HP StorageWorks 1/8 G2 Tape Autoloader Rack Kit Tape Rack and Rack Accessories 388 LTL

Gamintojo kodas: Undefined AH166A
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HPE HP Q2013A, 284.5, 226.1 587 LTL

Gamintojo kodas: Undefined Q2013A
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Maitinimo blokai Undefined (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Storage MSL Tape Library Power Supply 262 LTL

Gamintojo kodas: Undefined AH220A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

HPE 5400R 700W PoE+ zl2 Netzteil 2 021 LTL

Gamintojo kodas: Undefined J9828A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Unsorted Undefined (1)

HPE HP LTO-7 6TB/15TB Ultrium 7 Cartdridge 272 LTL

Gamintojo kodas: Undefined C7977A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Viskas tinklui Undefined (1)

HPE JL085A Aruba X371 12VDC 250W PS 841 LTL

Gamintojo kodas: Undefined JL085A#ABB
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Duomenų saugojimas Undefined (1)

HP StorageWorks MSL2024 0-Drive Tape Library StorageWorks MSL Tape Libraries, 72000 GB, 1.15 Gbit/s, 20 - 80 %, -30 - 60 °C, 10 - 35 °C, 20 - 90 % 8 238 LTL

Gamintojo kodas: Undefined AK379A
Turimas kiekis: 05.12.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Serverių priedai Undefined (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 2U Universal Locking Drawer Locking Drawer 484 LTL

Gamintojo kodas: Undefined 361591-B21
Turimas kiekis: 29.11.2019 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Spausdintuvų kasetės, rašalas ir pan Undefined (1)

HP C7977A Ultrium LTO-7 1x RW Kassette bis 6 TB / 15 TB ohne Etiketten 271 LTL

Gamintojo kodas: Undefined C7977A
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Garso ir vaizdo priedai Undefined (1)

HP X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m, SFP+, SFP+, Male/Male, Black 1 324 LTL

Gamintojo kodas: Undefined JG326A
Turimas kiekis: 06.01.2020 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija