Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

Mcab


lk Mcab (258)

Mcab CAT5 Y-CABLE ADAPTER 63 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000918
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab USB 1.1 CONVERTER - RS232 - DB 79 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7300002
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab CAT5e-U/UTP-PVC-10.0M-GRY 56 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 3128
Turimas kiekis: 26.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab CAT5e-SF/UTP-PVC-15.0M-GRY 67 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 3118
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab CAT6-U/UTP-PVC-20.0M-GRY 78 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 3107
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab CAT5e-SF/UTP-PVC-10.0M-GRY 63 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 3117
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS SERIAL/PAR CARD 153 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100067
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab CAT5e-U/UTP-PVC-20.0M-GRY 67 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 3130
Turimas kiekis: 27.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI PARALLEL CARD - 1 Port 84 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100061
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI SERIAL CARD - 2 Port 99 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100063
Turimas kiekis: 17.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kabeliai Mcab (117)

IN STOCK! Mcab eSATA - eSATA - 0.50M 63 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000906
Yra galimybė užsisakyti (OX.lt sandėlyje): 1 pcs

Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienų

Mcab USB 2.0 Adapter - Seriell 78 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100076
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3M USB 2.0 A TO B CABLE - M/M 52 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100039
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 5M DVI-D Dual Link cable m/m 80 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000789
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab HDMI Adapter 56 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100029
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab DVI ti VGA Adapter - m/f 54 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100030
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab DVI to VGA Adapter - f/m 55 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100031
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M DVI-D Dual Link cable m/m 75 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000774
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 5M USB ACTIVE EXTENSION CABLE 88 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7800075
Turimas kiekis: 27.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 5M DVI-D Single Link cable m/m 83 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000787
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

e Mcab (30)

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/LC 89 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000818
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/ST 82 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000826
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC 75 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000821
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC 76 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000813
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M LWL Jumper OM3 - LC/LC 85 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003301
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3M LWL Jumper OM3 - LC/SC 93 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003309
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M LWL Jumper OM3 - LC/LC 90 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003302
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3M LWL Jumper OM3 - LC/LC 94 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003303
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M LWL Jumper OM3 - LC/SC 84 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003307
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M LWL Jumper OM3 - LC/ST 83 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003313
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Garso ir vaizdo priedai Mcab (22)

Mcab USB MIDI CABLE - 2M 93 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000977
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3.5mm jack extension cable 48 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000937
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M DisplayPort 1.2 cable 66 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000972
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 5M DisplayPort cable 86 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000975
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M MDP to DisplayPort - White 67 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000096
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3M DisplayPort 1.2 PREMIUM 80 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7001094
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 1M DisplayPort 1.2 PREMIUM 67 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7001092
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M DisplayPort 1.2 PREMIUM 74 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7001093
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M DisplayPort 1.2 cable 68 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000973
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 3M DisplayPort 1.2 cable 73 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000974
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Tinklo įrenginiai Mcab (12)

Mcab 24 PORT CAT6 PATCH PANEL -19 235 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100050
Turimas kiekis: 24.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 24 PORT CAT5E Patch Panel -19 203 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100082
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 7700158 Video-Splitter schwarz 164 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7700158
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Mcab KVM, 2PCS / 1 SET MON-K/B-MOUS 96 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0818
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT VGA PS/2 KVM SWITCH 82 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0812
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT VGA PS/2 KVM SWITCH 115 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0815
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT VGA USB KVM SWITCH 118 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0819
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT VGA USB KVM SWITCH 113 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0820
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT DVI USB KVM SWITCH 358 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0821
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2 PORT HDMI USB KVM SWITCH 358 LTL

Gamintojo kodas: Mcab KVM0822
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Unsorted Mcab (7)

Mcab CAT6 Class E Data Outlet UP 73 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7006666
Turimas kiekis: 24.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS SERIAL CARD - 2 P 152 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070011
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS PARALLEL CARD 118 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070010
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab SMOKE ALARM VDS 3131 105 LTL

Gamintojo kodas: Mcab RAU0001
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI SERIAL / PARALLEL CARD 183 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070019
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab Keystone Frame Set 55 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7001233
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab VGA / Audio TO HDMI Converter 194 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070017
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Operatyvinė atmintis Mcab (5)

Mcab PCI EXPRESS USB 3.1 CARD - 2A 159 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070031
Turimas kiekis: 31.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS USB 3.1 CARD - 2C 176 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070033
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS USB 3.1 CARD - 1+1 159 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070032
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCIe Card USB3.1, 1A/1Type-CT 176 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070030
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS USB 3.0 CARD - 2C 131 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070029
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Ausinės, priedai, mikrofonai Mcab (4)

Mcab BLUETOOTH HEADSET - RED 105 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7002202
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab BLUETOOTH HEADSET - BLUE 105 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7002201
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab BLUETOOTH HEADSET - YELLOW 105 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7002203
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab BLUETOOTH HEADSET - White 105 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7002204
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Valdikliai ir praplėtimo plokštės Mcab (3)

Mcab PCI EXPRESS USB 3.0 CARD 109 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100090
Turimas kiekis: 07.09.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCIe 1394A / 2+1 P 109 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070012
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab USB 3.0 TO SATA 6G ADAPTER 157 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070022
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Viskas tinklui Mcab (3)

Mcab PCI EXPRESS USB 3.0 CARD - 2+2 119 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070024
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS NETWORK GLAN 195 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070023
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab GIGABIT USB 3.0 Adapter 119 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7070025
Turimas kiekis: 08.10.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuterinių pelių priedai Mcab (2)

Mcab MousePad - blue 48 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000013
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab Mauspad blau 52 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000013
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Žaidimų stotelių priedai Mcab (2)

Mcab 2M PS/2 extension cable m/f 52 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000172
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab 2M PS/2 extension cable m/m 52 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000174
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kiti kompiuteriniai priedai Mcab (2)

Mcab PCI SERIAL / PARALLEL CARD 104 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100068
Turimas kiekis: 08.10.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mcab PCI EXPRESS SATA II CARD - 1+1 100 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7100092
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Network accesories Mcab (1)

Mcab NETWORK CABLE TESTER 72 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7300008
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Pagrindinės plokštės Mcab (1)

Mcab RASPBERRY PI 3 - MODEL B 204 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 4370028
Turimas kiekis: 27.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

c Mcab (1)

Mcab USB 2.0 SOUNDCARD 67 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7300006
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

USB koncentratoriai Mcab (1)

Mcab 4 PORT PORTABLE USB 2.0 HUB 64 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7001088
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Vidiniai kietieji diskai priedai Mcab (1)

Mcab M Kabel Y-Strom-Adapter intern 45 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7000051
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

Nešiojamų kompiuterių, foto aparatų, vaizdo kamerų ir kt. baterijos ir įkrovikliai Mcab (1)

Mcab 1x USB CAR CHARGER 2.1A 59 LTL

Gamintojo kodas: Mcab 7003510
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija