Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog
CISCO

CISCO


Tinklo įrenginiai CISCO (722)

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 3 806 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C892FSP-K9
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE 3010 POWER SUPPLY 1 860 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Catalyst 2960-C, L2, Managed, RMON I/II, IF-MIB, Bridge-MIB, Eth-MIB, 14, 12, 14, RS-232, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T 3 172 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WS-C2960C-12PC-L
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 1 202 LTL

Gamintojo kodas: CISCO RV325-K9-G5
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Spare RPS Cable RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 434 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-RPS2300-E=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 318 LTL

Gamintojo kodas: CISCO MGBSX1
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 179 LTL

Gamintojo kodas: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

CISCO 1000BASE-LX SFP Transceiver, Wired, 13.4 x 55.7 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85, 5 - 90 633 LTL

Gamintojo kodas: CISCO MGBLX1
Turimas kiekis: 14.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 4-port Voice Interface Card - FXO (Universal) f/ C2600/C3600 2 528 LTL

Gamintojo kodas: CISCO VIC2-4FXO=
Turimas kiekis: 09.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Viskas tinklui CISCO (78)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 71 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 57 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, Digital, 128 x 32 377 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-3905=
Turimas kiekis: 16.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 7900 Series Phones Handset, Wired, Black 83 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HANDSET=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Power Supply for Central Europe, 100 - 240, 50/60, 0.2, 0 - 40, -30 - 60, 10 - 95 196 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-7925G-CE=
Turimas kiekis: 23.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 8-port EIA-232 558 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-HD8-ASYNC=
Turimas kiekis: 09.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SFP-10G-ER=, SFP+, LC, Single-mode 35 612 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-10G-ER=
Turimas kiekis: 09.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 7900 Series Transformer Power Cord, Switzerland 71 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CORD-SW=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 7 117 LTL

Gamintojo kodas: CISCO GLC-EX-SMD=
Turimas kiekis: 13.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 6901, G.711a, G.711, G.729a, G.729b, G.729ab, SCCP, SRTP, TLS, LLDP-MED, DHCP, IVR, RTCP, 2.77 W, 48 V, 94 x 46 x 205 mm, 621.2 g 416 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-6901-CL-K9=
Turimas kiekis: 26.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Network accesories CISCO (44)

CISCO Console Cable for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 70 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-CONCAB1200=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 2.4 GHZ 5.2 DBI CEILING OMNI ANT. W/RP-TNC CONNECTOR, 5 - 55 °C, 20 mm, 130 g 486 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT1728
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Cable low-loss 6m + RP-TNC connector 405 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-CAB020LL-R
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Antenna cable - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 404 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-CAB005LL-R
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Aironet Air Standard Power Cord 98 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Aironet 1520 Series AC Power Cord, 40 ft., Unterm, EU Harmonized, 12.2 m 912 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-CORD-R3P-40UE=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 5.2 dBi Omnidirectional Mast Mount Antenna, Wlan, 5 - 55 °C, 17 g 486 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT2506
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm 1 215 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT2480V-N=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 8 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna for 5 GHz, -30 - 70 °C, 180 g, 25.4 mm, 25.4 mm, 279.4 mm 744 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT5180V-N=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

e CISCO (42)

CISCO Small Business SPA501G schwarz/grau 264 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPA501G
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-14 darbo dienos

CISCO IP Phone Power Supply 179 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Double footstand for Cisco IP Phone Expansion Module 7914 165 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-DOUBLFOOTSTAND=
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Stand f 7914 Expansion Module 131 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-SINGLFOOTSTAND=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 440 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPA502G
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 504 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPA504G
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified IP Phone 7945G, base, Digital, G.722, G.729a, G.729ab, G.711u, G.711a, iLBC, SCCP, SIP, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.1p, PoE; ECN, DHCP, TFTP 1 727 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-7945G=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Battery, Extended, Lithium-Ion 269 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Turimas kiekis: 02.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Unsorted CISCO (36)

CISCO DX80 11 401 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-DX80-K9=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, Black 1 794 LTL

Gamintojo kodas: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Single-mode, 3.3, 0 - 70 9 270 LTL

Gamintojo kodas: CISCO GLC-2BX-D=
Turimas kiekis: 18.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence SX80 79 707 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Camera Break out Cable 166 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence SX80 65 062 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX200 55 949 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX200-K9
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence Extension 122 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX300 71 626 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX300-K9
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX800 177 730 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX800S-1CAM-K9
Turimas kiekis: 16.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Maitinimo blokai CISCO (20)

CISCO AIR-PWR-B= 218 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-PWR-B=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC power supply spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 2 616 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Power Supply Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 3 922 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 3925 3945 AC Power, 700 W, 140 - 240 V, 50/60 Hz, Silver, 55 dB 1 519 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-3900-AC=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO POWER ADAPTOR SPARE 301 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-ADPT=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 3 178 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C2-640WAC=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 1 465 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C2-250WAC=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, Grey, -5 - 45 4 832 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C2-1025WAC=, 115 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 4 759 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C2-1025WAC=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO POWER ADAPTER (AC/DC) 218 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-PWR-C=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kabeliai CISCO (17)

CISCO Spare RPS Cable, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 433 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-RPS2300=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 194 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-ACE=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 96 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 278 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Console USB, USB 157 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CAB-STK 3m 806 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-STK-E-3M=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CAB-STK 1m 551 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-STK-E-1M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 288 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 551 LTL

Gamintojo kodas: CISCO STACK-T1-1M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 288 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

USB koncentratoriai CISCO (17)

CISCO Nexus 5548, L2, Managed, 48, 1, 48, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, RoHS 84 129 LTL

Gamintojo kodas: CISCO N5K-C5548UP-FA
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO WS-C4506-E=, 439.7, 441.3, 0 - 40, -40 - 75, 10 - 90, -60 - 3000 13 843 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WS-C4506-E=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CATALYST 3560-CX 3 956 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WS-C3560CX-8TC-S
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 9 610 LTL

Gamintojo kodas: CISCO IE-2000-16TC-B
Turimas kiekis: 13.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, Black 6 762 LTL

Gamintojo kodas: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Turimas kiekis: 09.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 6 795 LTL

Gamintojo kodas: CISCO IE-2000-16TC-G-L
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kiti serveriai CISCO (7)

CISCO UCS 2208XP I/O MODULE 8EXTERNA 24 087 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-IOM-2208XP=
Turimas kiekis: 28.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO UCS VIC 1380 MEZZANINE 4 082 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSB-VIC-M83-8P=
Turimas kiekis: 09.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ASSEMBLY 2500W PLATINUM AC 1 664 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSB-PSU-2500ACDV=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 1 335 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSB-MRAID12G=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO REVERSIBLE CMA for C240 M4 186 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-CMA-M4=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO REVERSIBLE CMA for C220 M4 186 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-CMAF-M4=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CUSTOM 4XCAMERA CABLE HDMI 194 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Operatyvinė atmintis CISCO (5)

CISCO ASA5520-MEM-2GB, 2048 MB, SDRAM, 1 x 2048 MB, 10 - 35 °C, 0 - 80 % 1 728 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ASA5520-MEM-2GB=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR3 1600MHz, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16, 0 - 85, -25 - 95, 10 - 80 1 578 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X162RY-A=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO INTEL QUAD GBE ADAPTER 1 773 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-PCIE-IRJ45=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 3 069 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X162RV-A=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 2 361 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-X16G1RS-H=
Turimas kiekis: 25.07.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuterinės programos CISCO (4)

CISCO BUSINESS EDITION 6000H 54 838 LTL

Gamintojo kodas: CISCO BE6H-M4-K9=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL 1 172 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT2568VG-N=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO WSA S190 WEB SECURITY APPLIANC 21 201 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WSA-S190-K9
Turimas kiekis: 27.09.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO FIREPOWER MANAGEMENT 85 431 LTL

Gamintojo kodas: CISCO FMC1000-K9
Turimas kiekis: 10.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

lk CISCO (2)

CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 7 543 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ISR4321-SEC/K9
Turimas kiekis: 16.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ASA 5506-X WITH FIREPOWER 2 638 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ASA5506-FTD-K9
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Atmintukai CISCO (2)

CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure Digital (SD), 2.1, Catalyst 4500 1 398 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SD-X45-2GB-E=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 32GB SD CARD for UCS SERVERS 309 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-SD-32G-S=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Vidiniai kietieji diskai CISCO (1)

CISCO 150 GB 2.5 INCH ENTERPRISE 1 212 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-SD150G61X-EV=
Turimas kiekis: 30.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuteriai ir serveriai CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 674 LTL

Gamintojo kodas: CISCO 4PT-KIT-T1=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Procesorių, vaizdo plokščių, standžiųjų diskų aušinimo sistemos CISCO (1)

CISCO NEXUS 5548P FAN MODULE 1 109 LTL

Gamintojo kodas: CISCO N5548P-FAN=
Turimas kiekis: 20.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

e CISCO (1)

CISCO Cable Straight RJ11 f ADSL, 22 g 83 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Ausinės, priedai, mikrofonai CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 1 580 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Elektronika, kita CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 467 LTL

Gamintojo kodas: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Tinklo kortos CISCO (1)

CISCO 802.11AC W2 AP W/CA 4X4:3 4 804 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-AP2802I-T-K9
Turimas kiekis: 16.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Duomenų saugojimas CISCO (1)

CISCO 300GB 12G SAS 15K RPM SFF HDD 2 184 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-HD300G15K12G=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Mobiliųjų telefonų priedai CISCO (1)

CISCO SPARE HANDSET CORD for 89XX 97 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HS-CORD-W=
Turimas kiekis: 11.08.2018 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija