Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog
CISCO

CISCO


Tinklo įrenginiai CISCO (742)

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 3 753 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C892FSP-K9
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Catalyst 2960-C, L2, Managed, RMON I/II, IF-MIB, Bridge-MIB, Eth-MIB, 14, 12, 14, RS-232, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T 3 128 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WS-C2960C-12PC-L
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO RV325 Gig DualWAN CZ RV325 Giga Dual 855 LTL

Gamintojo kodas: CISCO RV325-K9-G5
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

CISCO Adaptive Security Appliance 5505 1 885 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ASA5505-UL-BUN-K9
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-10 darbo dienos

CISCO SLM224G 24/2-port GB Switch 1 059 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SLM224PT-EU
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-10 darbo dienos

CISCO Spare RPS Cable RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 428 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-RPS2300-E=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 365 LTL

Gamintojo kodas: CISCO MGBSX1
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-10 darbo dienos

CISCO 19" RackMount f/ Catalyst 3560/2960/ME-3400 Compact Switch, Zilver 236 LTL

Gamintojo kodas: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Viskas tinklui CISCO (90)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 71 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 57 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, Digital, 128 x 32 282 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-3905=
Turimas kiekis: 02.12.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 7900 Series Phones Handset, Wired, Black 83 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HANDSET=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wireless IP Phone 7921G Leather Carry Case 158 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-CASE-7921G=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Power Supply for Central Europe, 100 - 240, 50/60, 0.2, 0 - 40, -30 - 60, 10 - 95 153 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-7925G-CE=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SPARE HANDSET CORD for 89XX 83 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HS-CORD-C=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ATACAB-EU= 71 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ATACAB-EU=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wideband Handset, Grey, 7906G, 7911G, 7941G, 7941G-GE, 7961G, 7961G-GE, 7970G, 7971G-GE. 109 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-WB-HANDSET=
Turimas kiekis: 24.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 7925G Holster Carry Case, Negre 158 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-HOLSTER-7925G=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Unsorted CISCO (35)

CISCO DX80 11 213 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-DX80-K9=
Turimas kiekis: 22.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SFP-10G-SR-X=, SFP+, LC, SR, Multi-mode 4 112 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-10G-SR-X=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, Black 1 769 LTL

Gamintojo kodas: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
Turimas kiekis: 28.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence SX80 79 274 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Turimas kiekis: 27.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX700 145 172 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX700D-2CAM-K9
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Camera Break out Cable 152 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence SX80 64 709 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX200 55 719 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX200-K9
Turimas kiekis: 27.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence Extension 122 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Telepresence MX300 71 237 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MX300-K9
Turimas kiekis: 5 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

e CISCO (28)

CISCO IP Phone Power Supply 177 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Double footstand for Cisco IP Phone Expansion Module 7914 164 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-DOUBLFOOTSTAND=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Stand f 7914 Expansion Module 130 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-SINGLFOOTSTAND=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 435 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPA502G
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 497 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPA504G
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Locking wall-mounting kit, White 127 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-LCKNGWALLMNT2=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Battery, Extended, Lithium-Ion 267 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Turimas kiekis: 09.12.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO End-of-Sale for the Cisco IP Phone Power Cube, Black 205 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CP-PWR-CUBE-4=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

USB koncentratoriai CISCO (20)

CISCO SRW248G4-K9-EU 48x 10/100 1 309 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SRW248G4-K9-EU
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 6-10 darbo dienos

CISCO Nexus 5548, L2, Managed, 48, 1, 48, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, RoHS 72 761 LTL

Gamintojo kodas: CISCO N5K-C5548UP-FA
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SF200-24 switch 24xFE 2xcombo SLM224G 555 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SLM224GT-EU
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 3-10 darbo dienos

CISCO WS-C4506-E=, 439.7, 441.3, 0 - 40, -40 - 75, 10 - 90, -60 - 3000 13 648 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WS-C4506-E=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 7 027 LTL

Gamintojo kodas: CISCO IE-2000-16TC-B
Turimas kiekis: 28.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, Black 4 940 LTL

Gamintojo kodas: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Maitinimo blokai CISCO (18)

CISCO Expansion Power Module, 50/60, 1.3/0.8, -40 - 75, -25 - 85, 10 - 95, 0 - 3049 1 042 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-IE3000-AC=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ASA 5585-X SPARE AC POWER 6 513 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ASA5585-PWR-AC=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC power supply spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 2 607 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Power Supply Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 3 901 LTL

Gamintojo kodas: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 3925 3945 AC Power, 700 W, 140 - 240 V, 50/60 Hz, Silver, 55 dB 1 510 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-3900-AC=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO POWER ADAPTOR SPARE 297 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-ADPT=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Cisco 2911 AC Power Supply, Unspecified, 1U, server, Stainless steel 756 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-2911-AC=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 3 134 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C2-640WAC=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 1 445 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C2-250WAC=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, Grey, -5 - 45 4 765 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kabeliai CISCO (17)

CISCO Spare RPS Cable, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 428 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-RPS2300=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 192 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-ACE=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 96 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 274 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO Console USB, USB 155 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CAB-STK 3m 794 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-STK-E-3M=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CAB-STK 1m 544 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-STK-E-1M=
Turimas kiekis: 30+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 284 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Turimas kiekis: 100+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 544 LTL

Gamintojo kodas: CISCO STACK-T1-1M=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 284 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Turimas kiekis: 50+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kiti serveriai CISCO (14)

CISCO Spare rack-mount kit f/ ME-3400-24FS/TS & Catalyst 3750-24TS/48TS/24T 237 LTL

Gamintojo kodas: CISCO RCKMNT-1RU=
Turimas kiekis: 24.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 570 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 8 750 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO UCS 2208XP I/O MODULE 8EXTERNA 17 493 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-IOM-2208XP=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO TRUSTED PLATFORM MODULE 1.2 FO 167 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSX-TPM2-001=
Turimas kiekis: 3 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ASSEMBLY 1200W V2 AC POWER 1 325 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-PSU2V2-1200W=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 1 325 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSB-MRAID12G=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO REVERSIBLE CMA for C220 M4 185 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-CMAF-M4=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 32GB DDR4-2133-MHZ LRDIMM 3 884 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-ML-1X324RU-A=
Turimas kiekis: 22.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO CUSTOM 4XCAMERA CABLE HDMI 192 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuterinės programos CISCO (9)

CISCO CallManager Express for IP Communicator - Licence - 1 unit, 1 user(s) 414 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SW-CCME-UL-IPCOMM=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL 1 156 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-ANT2568VG-N=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO MIGRATION TO 52 179 LTL

Gamintojo kodas: CISCO PROMOCT5520-100-K9
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO WSA S190 WEB SECURITY APPLIANC 15 478 LTL

Gamintojo kodas: CISCO WSA-S190-K9
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SGL LPF65/87 (MULT10) 171 LTL

Gamintojo kodas: CISCO A75127.1065
Turimas kiekis: 02.12.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO AIRONET 1830 SERIES 1 831 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-AP1832I-A-K9C
Turimas kiekis: 22.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO IPSEC PLUS 100 MBPS LICENSE 2 621 LTL

Gamintojo kodas: CISCO FL-VPERF-4P-100
Turimas kiekis: 21.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO SECURITY LICENSE for 1 583 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SL-1100-4P-SEC
Turimas kiekis: 21.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO APPX LICENSE for 1 059 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SL-1100-4P-APP
Turimas kiekis: 21.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Operatyvinė atmintis CISCO (9)

CISCO ASA5520-MEM-2GB, 2048 MB, SDRAM, 1 x 2048 MB, 10 - 35 °C, 0 - 80 % 1 704 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ASA5520-MEM-2GB=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR3 1600MHz, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16, 0 - 85, -25 - 95, 10 - 80 1 570 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X162RY-A=
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB PC3-14900, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 1 570 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X162RZ-A=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 2GB DRAM (1 DIMM) for 2 108 LTL

Gamintojo kodas: CISCO MEM-2951-2GB=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 32GB DDR4-2133-MHZ RDIMM/PC4 3 608 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X322RU-A=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO INTEL QUAD GBE ADAPTER 1 764 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCSC-PCIE-IRJ45=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 32GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 3 409 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X322RV-A=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM/ 1 776 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X161RV-A=
Turimas kiekis: 40+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 1 874 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-MR-1X162RV-A=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

lk CISCO (4)

CISCO JABRA HANDSET 450 for - 542 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPVAC-H5610-S-EU=
Turimas kiekis: 4 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 7 502 LTL

Gamintojo kodas: CISCO ISR4321-SEC/K9
Turimas kiekis: 20+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO U.S. EXPORT RESTRICTION 3 265 LTL

Gamintojo kodas: CISCO FL-44-HSEC-K9=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO UCS C240M4S W/2XE52630V4,2X16G 14 467 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-SPR-C240M4-BS3
Turimas kiekis: 21.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Duomenų saugojimas CISCO (2)

CISCO 1 TB 12G SAS 7.2K RPM SFF HDD 2 043 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-HD1T7K12G=
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

CISCO 300GB 12G SAS 15K RPM SFF HDD 1 977 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-HD300G15K12G=
Turimas kiekis: 27.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Spausdintuvų kasetės, rašalas ir pan CISCO (1)

CISCO Mode Conditioning Patch cable: LC connector 1 316 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CAB-MCP-LC=
Turimas kiekis: 23.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Elektronika, kita CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 465 LTL

Gamintojo kodas: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Monitoriai CISCO (1)

CISCO SPARK BOARD 55 INCH 4K 17 904 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SPARK-BOARD55-K9
Turimas kiekis: 5+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Atmintukai CISCO (1)

CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure Digital (SD), 2.1, Catalyst 4500 1 379 LTL

Gamintojo kodas: CISCO SD-X45-2GB-E=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Ausinės, priedai, mikrofonai CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 1 571 LTL

Gamintojo kodas: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Turimas kiekis: 10+ pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Vidiniai kietieji diskai CISCO (1)

CISCO 400GB 3.5 INCH ENTERPRISE 9 226 LTL

Gamintojo kodas: CISCO UCS-SD400G1KHY-EP=
Turimas kiekis: 2 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Kompiuteriai ir serveriai CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 665 LTL

Gamintojo kodas: CISCO 4PT-KIT-T1=
Turimas kiekis: 1 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

Tinklo kortos CISCO (1)

CISCO AP1810W SERIES SPACER KIT 166 LTL

Gamintojo kodas: CISCO AIR-AP1810W-KIT=
Turimas kiekis: 20.11.2017 pcs

Pristatymo terminas: 4-10 darbo dienos

 

Jūsų krepšelyje:
prekių nėra

Šiuo metu Jūsų krepšelis yra tuščias



užsakymų
užsakymų

Prisijungti prie www.ox.lt

El. paštas: Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?

 

Registracija